Mgr. Narcis Tomášek jr.

advokátní koncipient

Email tomasekml@aknt.cz
 Telefon +420 414 114 019
 Fax +420 412 519  782
Jazyky  český, anglický
Vzdělání Univerzita Palackého, Právnická fakulta, Olomouc (2015)

Tomášek je advokátem Advokátní kanceláře Narcis Tomášek & partneři. Specializuje se na insolvenční právo, dále také na oblast bankovnictví, financí a kapitálového trhu. V oblasti insolvencí se Narcis Tomášek specializuje zejména na mimosoudní způsoby řešení úpadku kapitálových společností a reorganizace. V oblasti obchodního a finančního práva se věnuje zejména převodům podniků pro zahraniční klientelu a finančním restrukturalizacím společností.

Narcis Tomášek se během studií věnoval simulovaným soudním jednáním, ve 2. ročníku vyhrál soutěž na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci o nejlepšího řečníka. Následně se zúčastnil prestižní mezinárodní soutěže v obchodní arbitráži Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, kde společně s univerzitním týmem dosáhl nejlepšího výsledku z českých právnických fakult. Absolvoval studijní pobyt na University of San Diego v Paříži.

Narcis Tomášek působí v Advokátní kanceláři Narcis Tomášek & partneři od roku 2008 a získal zkušenosti jako asistent advokáta a insolvenčního správce. Dále absolvoval v roce 2012 pracovní stáž v Citibank v Londýně a v roce 2013 na Ministerstvu financí, kde se věnoval mezinárodním investičním arbitrážím.

Narcis Tomášek je členem České advokátní komory

Copyright © 2015 advokátní kancelář Narcis Tomášek & partneři | website by Ing. David Sedláček